cannabis.pro

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » cannabis.pro » Знайомства » Ху из ХУ


Ху из ХУ

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

1. Звати мене Міша, хоча в житті частіше кличуть Мішаня, Михась або Мішулькін
2. м. Львів
3. Недавно виповнилось 22
4. Закінчив універ Франка, прикладну математику. Працюю за фахом - програмістом.  Захоплююсь кіберспортом. Вже десь біля року надаю більше переваги суто суддівству ( краще виходить ніж грати  :D ).
Сужу всі великі турніри в м. Львів. Також судив GIGA-GAMES 2006 в м. Київ, за що отримав найвищу оцінку і звання найкращого судді турніру. Капітан, менеджер і тренер молодої команди pro.Sport!

0

22

2 4itor:

Ага - а чё не признаешься что родом то с столицы киберспорта "Рокитно"...?  :haha:

0

23

))) Забув))

0

24

Хай всем.
Мене звати Міша (кличуть Мишко, або Мішаня)
Ник в кантере у меня  - <<<-[*Mongolo-Tatar*]->>>
14 років. Вчуся в школі. Люблю спорт та комп'ютерні ігри.Зі спорту найбільше подобається футбол того хожу на секцію уже 4 роки.З комп'ютерних ігор подобається РПГ які мають сюжет (виняток ВоВ), гонки різні, і звичайно КС. В КС нормально почав грати тільки пів року тому (раніше сітки небуло і я грав ну раз, два рази в місяць). Сам я не з Острога ( живу тут вже 4 роки).
Всі Етерніті мене знають так, що я для них не новий. drinks
Ну от і все.

Отредактировано MongoloTatar (2007-11-21 12:27:18)

0

25

Мене звати - Леночка.
Мені 17 років, навчаюсь в Севастопольському національному університеті на 1 курсі - факультет Менджменту. Працюю секретарем директора в навчальному закладі.
Люблю сходити з друзямми погуляти, поїсти щось смачненьке (піцца...морозиво). Інтереси: книги (романи), фільми - ужаси, комедії і мелодрами. Часто сиджу за компом - в основному аськи... агенти....сайти різні... 

Характер - спокійний... урівноважений... але іноді навпаки...
хороші якості - вірний друг... найкраща дівчина... і просто хороша людина
Погані риси - люблю поговорити, пофлудити...подіставати....поприкалуватися....  :love:

0


Вы здесь » cannabis.pro » Знайомства » Ху из ХУ